Vánoční kluziště

denně od 10:00 do 20:00 hod


  Vánoční ledové kluziště najdete i letos na náměstí Dr. Edvarda Beneše aopět bude rozšířeno o atraktivní ledové chodníčky. V provozu bude po celou dobu konání Ostravských Vánoc, a to vždy od 10:00 do 20:00.

  Vstup na ledové kluziště je i v tomto roce zdarma, na místě lze zapůjčit také vybavení (brusle, tučňáky - pomůcky pro bruslení nejmenších dětí). Na místě funguje také servis (broušení) bruslí.

  V pracovních dnech je kluziště od 10:00 do 12:00 vyhrazeno pro školy. Ty si mohou bruslicí kapacitu rezervovat předem přes infocentrum Sareza (kontakt: infocentrum@sareza.cz).

  V běžném režimu je celková kapacita kluziště cca 150 bruslících, v případě omezení souvisejících s pandemií Covid - 19 bude kapacita upravena dle v dané chvíli platných vládních nařízení.

  I like to spend my time doing different social activities. But, I'm student and to do a lot of home assignments. To get some free time and to write my essay I use this resource. it helps me with my writing tasks, so I can combine my volunteering and studying.
   

  Ceník doplňkových služeb:

  • půjčovné bruslí – 80 Kč / 1 pár (školy 50 Kč / 1 pár)
  • půjčovné tučňáků (pomůcek pro bruslení nejmenších dětí) – 60 Kč / 1 ks
  • brusírna bruslí – 60 Kč/1 pár
  • šatna – 40 Kč

  Ceny platí po dobu jednoho bruslícího bloku. K půjčovnému bruslí a tučňáků se skládá záloha 500 Kč. Půjčovné můžete hradit elektronickou čipovou kartou SAREZA, pouze vratná záloha se skládá v hotovosti.

  Provozovatelem ledového kluziště je městská společnost Sareza.

   

  *Změna program u vyhrazena. Sledujte, prosím, aktuální informace na našem webu.

  Zpět na program

  Pořadatelé a partneři

  Hlavní partner

  Pořadatel

  Realizátor

  Partneři

  Programoví partneři

  Mediální partner