Barevné Vánoce

BigBike Orchestra

  • 06. prosince 2023
  • 18:00 - 19:00

Big Bike Orchestra - Eko-hudební dobrodružství na kolech!

Nechte  jedinečnou skupinu Big Bike Orchestra, aby vás vzala na hudební cestu, jaká nemá obdoby! Tato výjimečná polská pop-folková kapela se věnuje harmonizujícím melodiím, zatímco klouže na svém jedinečném šestimístném kole.

Big Bike Orchestra se zrodila v roce 2021 a rychle se prosadila svým jedinečným konceptem: spojením jízdy na kole a hudby v nezapomenutelný zážitek. Šlapou do pedálů a hrají, čímž vytvářejí fascinující podívanou na kolech.

S vášní a rytmem okouzlili publikum po celém Polsku a získali si oddané příznivce.

Během pouhých dvou let se Big Bike Orchestra ukázal jako nezastavitelně silným a razí si cestu napříč nejvelkolepějšími koncerty v zemi. Jejich vystoupení zanechává publikum okouzlené.

Jejich raketový vzestup podpořila i přítomnost na sociálních sítích, kde nasbírali neuvěřitelných 50 milionů zhlédnutí, což upevnilo jejich status hudební senzace.

Jejich hity "Duży Rower" a "Wrzuć na luz" okouzlily hitparády a vysloužily si uznání a lásku hudebních nadšenců a rozhlasových stanic.

Big Bike Orchestra je víc než jen kapela, nese zásadní poselství o ekologickém uvědomění. Jejich hudba se stává mocnou hymnou udržitelného života a inspiruje lidi k ekologičtějšímu životnímu stylu.

Big Bike Orchestra je však víc než jen hudební projekt, je to cesta za ekologickým dobrodružstvím! Jejich vystoupení přesahují rámec hudby; jsou to plnohodnotné pódiové extravagance, při nichž energie hudebníků tryská a uchvacuje každého, kdo jim stojí v cestě.

Při každém vystoupení z kapely vyzařuje pozitivita a nakažlivé nadšení, které z diváků dělá ochotné spolupachatele jejich hudebního veselí.

Připravte se tedy na ohromení, když Big Bike Orchestra uspořádá neobyčejnou symfonii na dvou kolech.

Šest hudebníků, jedno kolo a hudební smršť, která vám vyrazí dech!

Zpět na program

Pořadatelé a partneři

Hlavní partner

Pořadatel

Realizátor

Partneři

Programoví partneři

Mediální partner