Antikvariát a klub Fiducia

12. 12. V 11.00–16.00 – VÁNOČNÍ ATELIÉR PRO DĚTI A JEJICH RODIČE

Přijďte si vyrobit netradiční vánoční dárky s lektorkami Lenkou Škutovou a Alicí Sovadinovou. V ateliéru tvoří děti spolu s rodiči/prarodiči. Vstup volný, materiál a výtvarné potřeby pro děti máme. Ateliéry jsou vhodné pro děti od 2 let, ale klidně můžete přijít i s menšími, určitě pro ně vymyslíme nějakou aktivitu. Doporučujeme převlečení – košili, plášť a podobně.  

19. 12. V 10.00 – VÁNOČNÍ ATELIÉR PRO DĚTI A JEJICH RODIČE

Přijďte si vyrobit netradiční vánoční dárky s lektorkami Marcelou Lysáčkovou a Martinou Janošcovou. V ateliéru tvoří děti spolu s rodiči/prarodiči. Vstup volný, materiál a výtvarné potřeby pro děti máme. Ateliéry jsou vhodné pro děti od 2 let, ale klidně můžete přijít i s menšími, určitě pro ně vymyslíme nějakou aktivitu. Doporučujeme převlečení – košili, plášť a podobně. 

20. 12. V 18.00 – MAPA TŘÍ ŽIVLŮ A BULLETIN KRÁSNÁ OSTRAVA /Křest mapy a časopisu, komentovaná prohlídka.

Křest nové mapy, která je zaměřena na těžní věže, vodojemy a komíny. Mapa badatelského týmu ve složení Michal Horáček, Robert Kořínek, Radim Kravčík a Martin Vonka zobrazuje objekty nacházející se na části území ostravsko-karvinského revíru, v několika málo případech s exkurzy za jeho hranice. Zobrazuje především stojící objekty, ale v odůvodněných případech jsou v ní zachyceny i zaniklé stavby. Kromě mapy pokřtíme i nové číslo bulletinu Krásná Ostrava. Akce se koná za účasti autorů mapy, součástí bude komentovaná prohlídka. Pozor, koná se v areálu Nové huti, sraz u vrátnice. Z důvodu omezené kapacity doporučujeme rezervaci míst na tel.: 596117312 (po–pá 10.00–18.00)

Zpět

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Realizátor

Partneři

Programoví partneři

Techničtí partneři

Mediální partner

© 2022 Černá louka s.r.o.