Rotary punč

Něco k pití

  • Masarykovo náměstí
  • PO - PÁ - 15:00 - 20:00, SO - NE - 11:00 - 20:00

Provozovatel: Rotary club Ostrava International z.s.

Charitativní prodej punče - Rotary punč

Rotary international je nejstarší klubovou charitativní organizací na světě. Vznikla v roce 1905 v USA, působí ve více než 200 zemí a v 35000 klubech sdružuje 1,2 mil. členů mužů i žen vůdčích osobností a profesionálů z různých oborů. Rotariáni dobrovolně věnují svůj čas a schopnosti ve prospěch druhých tak i v mezinárodním měřítku. Na základě etických principů a hodnot naplňují své ušlechtilé poslání: dělat svět lepším.

Vánoční Rotary punč prodávají od roku 2012 členové ostravských rotary klubů konkrétně Rotary club Ostrava Internaional ve spolupráci Rotary club Ostrava ve svém volném čase a bez nároku na odměnu, tak jako v jiných městech nejen v Česku a na Slovensku. Výtěžek z prodeje punče je věnován vybraným neziskovým společnostem podporující handicapované spoluobčany.

Tento projekt by nebyl možný v minulých letech bez spolupráce s provozovatelem trhů s Městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz a letos nově s pořadatelem Černou loukou. V neposlední řadě by byl projekt nemyslitelný bez spolupráce s hotelem Imperiál, jež je zárukou přípravy punče v úrovni gastronomické extratřídy mezi ostravskými restauracemi.

WWW: www.rotary2240.org/cs/klub/rc-ostrava-international

Facebook: www.facebook.com/RotaryClubOstravaInternational

Pořadatelé a partneři

Hlavní partner

Pořadatel

Realizátor

Partneři

Programoví partneři

Mediální partner