Vánoce proběhnou na více místech konání

31.7.2021

Ostravské Vánoce letos proběhnou na více místech konání. Zásadní změnou je rozšíření lokalit o náměstí Dr. Edvarda Beneše, kde bude letos poprvé umístěno ledové kluziště. Kromě něj zde návštěvníci najdou také stánky s gastro sortimentem a tzv. partnerskou klubovou scénu.

Hlavní stage bude stejně jako v minulých letech umístěna na Masarykově náměstí. Zde se i letos mohou návštěvníci těšit na oblíbené vyhlídkové ruské kolo. Centrální prostor Masarykova náměstí bude zdobit živý vánoční strom a v jeho okolí budou rozmístěny prodejní stánky s gastro sortimentem a drobným dárkovým zbožím s vánoční tématikou.

Pozadu nezůstane ani program na Jiráskově náměstí, kde ve spolupráci s partnerem akce OZO Ostrava vznikne dětská zóna pro rodiny s dětmi i další návštěvníky. Vánoční nálada zavládne také na Prokešově náměstí, které se letos co do vánoční atmosféry zcela promění. Původní výzdobu, jíž dominoval vánoční strom, nahradí jedinečná umělecká plastika dle návrhu renomované výtvarnice Eriky Bornové. Její instalace vznikne ve spolupráci s Markem Pokorným z Galerie Plato a Národním divadlem moravskoslezským.


Zpět

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Realizátor

Partneři

Programoví partneři

Techničtí partneři

Mediální partner

© 2022 Černá louka s.r.o.