Průběžné stanovisko ke konání Ostravských Vánoc 2021

17.11.2021

 

Vážení návštěvníci Ostravských Vánoc 2021, vzhledem ke stále se zhoršující epidemiologické situaci nejen v Moravskoslezském kraji, ale na úrovni celé České republiky jsme také my jako realizátor této akce nuceni sledovat aktuálně platná vládní nařízení a adekvátně na ně reagovat.

Naším cílem je uspořádat Ostravské Vánoce v co největším možném rozsahu, ne však na úkor zdraví návštěvníků akce. Sledujeme veškerá vydaná nařízení a v návaznosti na ně upravujeme připravený program.

Rozsah realizace kulturního programu, který pro Vás v rámci Hlavní scény na Masarykově náměstí připravujeme již několik měsíců a jenž zahrnuje vystoupení celé řady hvězd, v tuto chvíli zvažujeme. I to je důvod, proč jsme na našich webových stránkách ještě nezveřejnili oficiální line – up s jednotlivými účinkujícími i časy jejich vystoupení. Pevně věříme, že vyjádření k jeho realizaci přineseme v nejbližších dnech.

V každém případě uděláme vše pro to, abychom si společně Ostravské Vánoce užili v maximální možné míře. Děláme takové kroky, aby například ledové kluziště, vyhlídkové ruské kolo i stánkový prodej zůstaly zachovány. Zároveň podnikáme opatření, aby mohl proběhnout doprovodný program v podobě workshopů a dalších aktivit, byť za konkrétních předem daných pravidel a omezení.

Sledujte, prosím, naše webové stránky, kde budeme zveřejňovat nejnovější informace. Děkujeme za pochopení situace.

 

 

Zpět

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Realizátor

Partneři

Programoví partneři

Techničtí partneři

Mediální partner

© 2022 Černá louka s.r.o.